BIP - Uniwersytet Medyczny w Lublinie

Archiwum ofert pracy - rok 2021

25.02.2021

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY w Centrum Symulacji Medycznej

Główne zadania:

  • obsługa administracyjna Centrum Symulacji Medycznej,
  • obsługa organizowanych egzaminów,
  • przygotowywanie projektów pism, formularzy, decyzji administracyjnych,
  • koordynacja obiegu dokumentów,
  • zapewnienie efektywnego przepływu informacji.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • co najmniej 2-letnie doświadczenie w pracy administracyjnej,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie,
  • umiejętności organizacyjne, komunikatywność, sumienność,
  • odpowiedzialność za wykonywaną pracę i jej wyniki,
  • rzetelność i dobra organizacja czasu pracy,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • samodzielność, w tym: umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków,
  • gotowość do podnoszenia swoich kwalifikacji,
  • wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

  • Dynamiczną i interesującą pracę w instytucji o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Możliwość doskonalenia umiejętności i poszerzania wiedzy,
  • Szeroki pakiet socjalny.

Wymagane dokumenty:

  • CV i list motywacyjny.
  • Kwestionariusz dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie.

Wzór formularza

  • Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Informujemy że:

  • Po analizie złożonych dokumentów, potwierdzających spełnienie wymagań zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi kandydatami.
  • Kandydaci zakwalifikowani do dalszego etapu zostaną poinformowani telefonicznieo miejscu i terminie rozmowy kwalifikacyjnej.
  • Oferty, które nie spełniają wymagań niezbędnych oraz niekompletne nie będą brane pod uwagę.
  • Uniwersytet zastrzega sobie prawo do unieważnienia konkursu bez podania przyczyny.

Oferty należy przesyłać na adres e-mail: student.csm@umlub.edu.pl

Wszystkim kandydatom dziękujemy za nadesłanie aplikacji.