BIP - Uniwersytet Medyczny w Lublinie

Archiwum ofert pracy - rok 2021

21.06.2021

Konkurs na Radcę Prawnego w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym

Wymiar czasu pracy: ¼ etatu

Wymiar czasu pracy w siedzibie pracodawcy: do uzgodnienia

Główne zadania:

  • Kompleksowa obsługa prawna oraz doradztwo prawne, w szczególności w zakresie pisemnych
    i ustnych konsultacji zagadnień prawnych przedstawianych przez Uniwersyteckie Centrum Kliniczne.
  • Sporządzanie opinii prawnych, udzielanie wyjaśnień i interpretacji w zakresie stosowania przepisów prawa.
  • Opiniowanie projektów umów, listów intencyjnych, oświadczeń woli, porozumień
    i innych dokumentów wynikających z realizowanych zadań.

Wymagania:

  • Spełnianie wymagań dla radcy prawnego.
  • Znajomość następujących regulacji prawnych: ustawy o działalności leczniczej, ustawy
    o finansowaniu świadczeń ze środków publicznych, ustawy o finansach publicznych, ustawy Prawo Budowlane, ustawy Prawo Zamówień Publicznych.
  • Pożądane doświadczenie w obsłudze prawnej podmiotów leczniczych, w tym z zakresu problematyki finansowej podmiotu.
  • Rzetelność i odpowiedzialność, dobra organizacja pracy, umiejętność radzenia sobie z presją czasu.
  • Umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów i budowania relacji.

Wymagania dodatkowe:

  • Doświadczenie w zakresie obsługi podmiotów leczniczych.

Oferujemy:

  • Szeroki pakiet socjalny.

Wymagane dokumenty:

  • CV i list motywacyjny.
  • Kwestionariusz dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie.
     Wzór formularza
  • Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Informujemy że:

  • Po analizie złożonych dokumentów, potwierdzających spełnienie wymagań zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi kandydatami.
  • Kandydaci zakwalifikowani do dalszego etapu zostaną poinformowani telefonicznie
    o miejscu i terminie rozmowy kwalifikacyjnej.
  • Oferty, które nie spełniają wymagań niezbędnych, niekompletne oraz złożone po terminie nie będą brane pod uwagę.
  • Uniwersytet zastrzega sobie prawo do unieważnienia konkursu bez podania przyczyny.

Wszystkim kandydatom dziękujemy za nadesłanie aplikacji.